• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Nacomi

Nacomi to wyjątkowe kosmetyki naturalne, inspirowane naturą, zdrowym trybem życia i naturalnym pięknem. Są świeże, pachnące, bogate w naturalne składniki.
Nacomi to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Łącząc składniki ekologiczne z bogatymi i pięknymi zapachami oraz zwracając uwagę na konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się cieszyć pielęgnacją ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.
Gama oferowanych produktów jest nieustannie poszerzana. Oprócz kosmetyków kierowanych d kobiet, w gamie Nacomi znajdują sie także te stworzone dla mężczyzn i dzieci. W ofercie marki Nacomi znajdują się cenne oleje i masła roślinne, naturalne glinki, sole i kule do kąpieli oraz szeroki wybór kosmetyków pielęgnacyjnych. Wiele składników stosowanych do ich produkcji posiada certyfikat Ecocert i jest przyjazna dla wegan i wegetarian. W kosmetykach Nacomi nie są stosowane oleje minerale i parafina, parabeny oraz składniki mogące powodować alergie. Marka nie stosuje też składników testowanych na zwierzętach i nie poddaje swoich produktów podobnym testom.
Darmowa dostawa

przy zamówieniach od 300 zł

2 tygodnie na zwrot

jeśli się rozmyślisz

Wygodne i szybkie płatności

wybierz najlepszą metodę dla siebie

2 tygodnie na zwrot

jeśli się rozmyślisz

Wygodne i szybkie płatności

wybierz najlepszą metodę dla siebie