W dniach 11.04 - 25.04 kontakt telefoniczny ze sklepem będzie niemożliwy. W tym czasie prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@naturalo.pl 

 

  • Kategorie
  • Parametry
  • Ecodenta

Pasty do zębów Ecodenta i inne produkty do higieny jamy ustnej cenione są ze względu na naturalne składy, skuteczność i wysoką jakość.

W składzie nie zawierają SLS-ów ani podobnych szkodliwych substancji, mocnych materiałów ściernych. Ecodenta to pełna higiena jamy ustnej, poparta badaniami naukowymi. Pasty do zębów marki powstały przy współpracy ze stomatologami. W ich składzie znajdziesz ekstrakty roślinne, pomocne przy rozwiązywaniu konkretnych problemów stomatologicznych. Skład wzbogaca m.in. naturalny węgiel drzewny czy komlpeks Teavigo zawierający wyciąg z zielonej herbaty, czy Kalident– źródło naturalnego wapnia, które wzmacnia szkliwo i je reperuje. Produkty Ecodenta chronią przed próchnicą, zapobiegają odkładaniu płytki nazębnej, zapobiegają stanom zapalnym i wybielają zęby. Stosując pasty Ecodenta zapewniasz swoim zębom i dziąsłom skuteczną i jednocześnie bezpieczną pielęgnację.

Darmowa dostawa

przy zamówieniach od 150 zł

2 tygodnie na zwrot

jeśli się rozmyślisz

Wygodne i szybkie płatności

wybierz najlepszą metodę dla siebie

2 tygodnie na zwrot

jeśli się rozmyślisz

Wygodne i szybkie płatności

wybierz najlepszą metodę dla siebie